Зміст
| | | |

ЄФВВ та ЄВІ 2024 за кордоном

У 2024 році для забезпечення вступу абітурієнтів, що знаходяться за межами країни, буде створено тимчасові екзаменаційні центри для проведення ЄВІ та ЄФВВ, що працюватимуть лише в період основної сесії.

Про те як проходить реєстрація на ЄФВВ та ЄВІ 2024 ми вже розповіли у нашій попередній статті.

Пункти тестування ЄВІ 2024 за кордоном

Скласти ЄВІ можна в наступних країнах та населених пунктах:

Країна:Населений пункт:
Литовська РеспублікаКаунас
Португальська РеспублікаЛісабон
Республіка БолгаріяСофія
Республіка ПольщаБидгощ, Варшава, Вроцлав, Краків, Люблін
Словацька РеспублікаБратислава
Сполучене Королівство Великої Британії та Північної ІрландіїЛондон
Федеративна Республіка Німеччина Берлін, Єна, Лейпциг
Французька РеспублікаПариж
Чеська РеспублікаБрно, Прага

Пункти тестування ЄФВВ за кордоном

Пункти тестування для проведення ЄФВВ також працюватимуть лише в період основної сесії у таких країнах та містах:

КраїнаНаселений пункт
Португальська РеспублікаЛісабон
Республіка БолгаріяСофія
Республіка ПольщаБидгощ, Варшава, Вроцлав, Краків, Люблін
Словацька РеспублікаБратислава*
Сполучене Королівство Великої Британії та Північної ІрландіїЛондон
Федеративна Республіка НімеччинаБерлін**, Єна
Чеська РеспублікаБрно*, Прага*

* не доступне складання ЄФВВ з педагогіки та психології

** не доступне складання ЄФВВ  управління та адміністрування, з обліку та фінансів, з педагогіки та психології

Вступні іспити за кордоном проводитимуть за таким самим алгоритмом, як і в Україні, в спеціально обладнаних комп’ютерних центрах. Тестування для учасників ЄВІ/ЄФВВ 2024 за кордоном проводитимуть українськомовні педагоги, що проходили навчання в українських експертів. Про усі деталі вступної кампанії на магістратуру 2024 можна дізнатись у нашій статті.

Команда Школи майбутніх магістрів розробила унікальні матеріали для підготовки до вступних іспитів на магістратуру:

Бажаємо успіху у підготовці!

Статті автора

Про автора

Анастасія Болдог
Адміністраторка навчальної частини, укладачка збірників тестів Школи Майбутніх Магістрів, викладачка підготовчого курсу до ЄФВВ з Психології та Соціології

Анастасія Болдог - викладач ЄФВВ з Психології та Соціології у Школі Майбутніх Магістрів та авторка Збірнику тестових завдань для самоперевірки з ЄФВВ.

Усім привіт! Я – Анастасія, людина, яка тільки тим і марить, щоб когось навчити чомусь. Так-так, можна сказати, що це у мене хобі таке ще з юного віку. А точніше, передавати інформацію так, щоб не потрібно було днями-ночами сидіти за книгами й зубрінням.

Свій вчительський шлях я починала викладаючи у школі дітям 6-10 років, паралельно з цим навчилась на факультеті Журналістики та мала ідеєю, що я стану головним редактором мега популярного журналу чи телеканалу. Невдовзі, я почала викладати іноземну мову для студентів. Й оком не встигла мигнути, як наші заняття перетворились на сесії у психолога. Звідки я про це дізналась? Відчула! Ну, після 5-ти років власної терапії важко забути питання, що допомагали впоратися із труднощами.

Трохи розповім тобі про свій шлях, як я почала працювала із терапевтом. Бувши вісімнадцятирічною дівчиною на першу свою офіційну заробітну плату (працювала класним керівником першачків) я собі “купила” сесію із психологом. Роздуми про це кроїлись давно, що мені це потрібно і я цього хочу. Якщо бути чесною, то: запиту у мене не було, мені хотілося підтримки, щоб мене вислухали, почули й зрозуміли. Неймовірно важко було говорити, бути чесною, ловити себе на думці “я живу не своє життя”. Ще гірше було після, усвідомлювати всі свої проблеми. Але той шлях, який мені відкрився після був і є неймовірним. Жити життя усвідомлено, розуміти та підтримувати себе − база, яку на жаль не навчають у школі. Мені захотілося усім розповісти, як це жити без тягарів та у дружбі із собою.

Саме тому, я прийняла для себе по правді радикальне рішення – почати навчатись на курсах, милої нам всім психології. Звичайно, що за декілька місяців ти не станеш спеціалістом, але щоб зрозуміти чи це твоє – цілком достатньо. Після перших курсів – я вже мала 5-х клієнтів, яким була неймовірно рада. Навчати й вчитися, то є моє покликання. Отож, я зібралась із силами та вирішила вступити відразу до двох університетів. Що ж, я вже писала про радикальні рішення, саме так я й потрапила на цей сайт. Отже, у теперішній час я магістрантка Ужгородського національного університету, студентка УІКПТ, викладач у приватній школі та у Школі Майбутніх Магістрів!

Готуючись до вступу, я завантажила наказ із переліком всіх питань, почала розділяти собі дні навантаження на навчання і зіштовхнулась з великою проблемою: де взяти відповіді на всі питання? З чого починати? Куди бігти і як заспокоїтись? Якщо у тебе виникали такі питання, то ти точно знайдеш відповіді тут!

Знайшовши єдину методичку ЄФВВ з психології та соціології, швиденько все повторивши та вивчивши, я успішно склала іспит. Чим завдячую авторці Тетяні Польченко та своїй витривалості й дисципліні. Проаналізувавши свої помилки я зрозуміла, що була не до кінця готова до тестових завдань.

Висновки: мало знати теорію, важливо орієнтуватись у завданнях та звикнути формату тестів. Саме тому я розробила збірник тестових завдань для самоперевірки, що підготує твоє мислення та допоможе структурувати засвоєні знання.

А ще запрошую тебе до себе на заняття для того, щоб познайомитись, розібрати головні питання та проаналізувати розділи з психології та соціології.