Зміст
|

Реєстрація на ЄФВВ, ЄВІ, ТЗНК 2024

Реєстрація на вступні випробування до магістратури ЄФВВ та ЄВІ 2024 відбуватиметься у 2 етапи:

  • Реєстрація на основну сесію – 7 – 29 травня
  • Реєстрація на додаткову сесію – 17 травня – 21 червня

З термінами проведення ЄФВВ, ЄВІ та ТЗНК можна ознайомитись у нашій статті про вступ на магістратуру 2024

Де реєструватись на ЄФВВ та ЄВІ 2024?

Зареєструватись на іспити ЄФВВ та ЄВІ можна у приймальних комісіях вищих навчальних закладів. Це можна зробити як особисто, так і дистанційно. ВНЗ надають абітурієнтам консультації щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ. Їх можна отримати електронною поштою або телефоном, що розміщені на офіційних сайтах закладів вищої освіти.

Пакет документів для реєстрації на ЄФВВ/ЄВІ 2024

Для реєстрації необхідно сформувати пакет документів:

  • заповнена заява-анкета для оформлення екзаменаційного листка з накладеним кваліфікованим електронним підписом
  • документ, що посвідчує особу;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків або документ, що засвідчує відсутність РНОКПП;
  • документ про здобутий рівень вищої освіти або довідка про плановий строк завершення навчання та отримання диплома (для абітурієнтів, що не завершили навчання); 
  • фотокартки для документів;
  • медичний висновок 086-3/о.

Процес реєстрації на ЄВІ та ЄФВВ 2024

Під час заповнення заяви-анкети, вступник повинен вказати населений пункт в Україні або за кордоном, в якому зручно скласти ЄВІ/ЄФВВ, назву іноземної мови, з якої складатиме іспит, та назву предметного тесту ЄФВВ (за необхідності). 

Зверніть увагу, що за кордоном існують обмеження щодо кількості зареєстрованих учасників. Якщо в обраному населеному пункті певної країни не буде доступних місць – то цей населений пункт буде недоступним для вибору. Складання ЄВІ та ЄФВВ за кордоном можливе лише в період основної сесії, додаткова сесія буде організована тільки на території України.

Якщо абітурієнт успішно зареєструвався – на вказану при реєстрації пошту буде надіслано скан-копію екзаменаційного листка. Оригінал зберігається у приймальній комісії. У разі виявлення помилки в екзаменаційному листку необхідно відразу звернутися до приймальної комісії закладу вищої освіти, де відбувалася реєстрація.

Для зареєстрованих вступників на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) створено «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури». Для входу в кабінет необхідно використовувати номер екзаменаційного листка та PIN–код, що зазначений в ньому.

Інформацію про дату, час та місце проведення іспитів, зміни в проведенні тестування або локацій можна дізнатися у «Кабінеті учасника вступних випробувань до магістратури». У цьому ж кабінеті зʼявляться результати тестування.

Для успішної підготовки до ЄФВВ, ЄВІ та ТЗНК радимо скористатися нашими матеріалами, що розроблені відповідно до програми МОН.

Бажаємо успіху у підготовці!

Статті автора

Про автора

Анастасія Болдог
Адміністраторка навчальної частини, укладачка збірників тестів Школи Майбутніх Магістрів, викладачка підготовчого курсу до ЄФВВ з Психології та Соціології

Анастасія Болдог - викладач ЄФВВ з Психології та Соціології у Школі Майбутніх Магістрів та авторка Збірнику тестових завдань для самоперевірки з ЄФВВ.

Усім привіт! Я – Анастасія, людина, яка тільки тим і марить, щоб когось навчити чомусь. Так-так, можна сказати, що це у мене хобі таке ще з юного віку. А точніше, передавати інформацію так, щоб не потрібно було днями-ночами сидіти за книгами й зубрінням.

Свій вчительський шлях я починала викладаючи у школі дітям 6-10 років, паралельно з цим навчилась на факультеті Журналістики та мала ідеєю, що я стану головним редактором мега популярного журналу чи телеканалу. Невдовзі, я почала викладати іноземну мову для студентів. Й оком не встигла мигнути, як наші заняття перетворились на сесії у психолога. Звідки я про це дізналась? Відчула! Ну, після 5-ти років власної терапії важко забути питання, що допомагали впоратися із труднощами.

Трохи розповім тобі про свій шлях, як я почала працювала із терапевтом. Бувши вісімнадцятирічною дівчиною на першу свою офіційну заробітну плату (працювала класним керівником першачків) я собі “купила” сесію із психологом. Роздуми про це кроїлись давно, що мені це потрібно і я цього хочу. Якщо бути чесною, то: запиту у мене не було, мені хотілося підтримки, щоб мене вислухали, почули й зрозуміли. Неймовірно важко було говорити, бути чесною, ловити себе на думці “я живу не своє життя”. Ще гірше було після, усвідомлювати всі свої проблеми. Але той шлях, який мені відкрився після був і є неймовірним. Жити життя усвідомлено, розуміти та підтримувати себе − база, яку на жаль не навчають у школі. Мені захотілося усім розповісти, як це жити без тягарів та у дружбі із собою.

Саме тому, я прийняла для себе по правді радикальне рішення – почати навчатись на курсах, милої нам всім психології. Звичайно, що за декілька місяців ти не станеш спеціалістом, але щоб зрозуміти чи це твоє – цілком достатньо. Після перших курсів – я вже мала 5-х клієнтів, яким була неймовірно рада. Навчати й вчитися, то є моє покликання. Отож, я зібралась із силами та вирішила вступити відразу до двох університетів. Що ж, я вже писала про радикальні рішення, саме так я й потрапила на цей сайт. Отже, у теперішній час я магістрантка Ужгородського національного університету, студентка УІКПТ, викладач у приватній школі та у Школі Майбутніх Магістрів!

Готуючись до вступу, я завантажила наказ із переліком всіх питань, почала розділяти собі дні навантаження на навчання і зіштовхнулась з великою проблемою: де взяти відповіді на всі питання? З чого починати? Куди бігти і як заспокоїтись? Якщо у тебе виникали такі питання, то ти точно знайдеш відповіді тут!

Знайшовши єдину методичку ЄФВВ з психології та соціології, швиденько все повторивши та вивчивши, я успішно склала іспит. Чим завдячую авторці Тетяні Польченко та своїй витривалості й дисципліні. Проаналізувавши свої помилки я зрозуміла, що була не до кінця готова до тестових завдань.

Висновки: мало знати теорію, важливо орієнтуватись у завданнях та звикнути формату тестів. Саме тому я розробила збірник тестових завдань для самоперевірки, що підготує твоє мислення та допоможе структурувати засвоєні знання.

А ще запрошую тебе до себе на заняття для того, щоб познайомитись, розібрати головні питання та проаналізувати розділи з психології та соціології.